Alicia Way - info

11. března 2008 v 13:05
Alicia se narodila 8. listopadu 1984 v městečku Grain Valley ve státě Missouri. Má 2 bratry (Dakota a Peter). Alicia se v tomto městečku často nudívala, proto i tohle ji napomohlo věnovat se hudbě. V 11 letech začala hrát na kytaru. Její otec byl také hudebník. Ve 12ti letech ji vzal její bratr Peter na první koncert - Metallica.
Stačil jeden večer, který změnil všechno. Poté se tedy Alicia začala už plně věnovat hudbě, přičemž nikdy neměla svoji vlastní kapelu (až na období, kdy jí bylo 16 let - to však jen jednou zahrála s kapelou v parku). Její nejlepší kamarádkou je Sarah Dope, s kterou objížděla stovky různých koncertů.

P nějaké době si jí všimli a začala pracovat jako kytarová nebo baskytarová technička v různých kapelách (Avenged Sevenfold, Cold, Evanescence, Fallout Boy, Straylight Run, Tim Armstrong a další..)
V září roku 2005 si chtěla dát Alicia chvíli pauzu a odpočinout si. Rozmluvili jí to však přátelé z kapely From First To Last. Ti ji pozvali na nahrávání alba a na následující turné. Turné začalo v listopadu a skončilo na konci roku, kdy se Alicia stala již zadanou. V této kapele hrála Alicia na kytaru a díky tomu si získala fanoušky. Často si lidé mysleli (a ještě myslí), že je členkou právě kapely From First To Last, ale není to pravda.
Alicia a Mikey se znali ještě dříve, než vznikla kapela My Chemical Romance. Začali spolu chodit však až v roce 2005 (Warped Tour) a koncem tohoto roku se zasnoubili. Oba dva mají na stejném místě tetování - srdíčko v plamenech, kde je napsáno "Forever". Jsou k sobě dobře sladění a tvoří pěkný pár.
Nyní spolu žijí v New Yorku a o domácnost se dělí se 3 kočkami: Bunny, Pumpkin a Snowball. Jejich svatba se konala 7. března 2007. Stal se z nich skvělý manželský pár a můžeme jim přát jen to nejlepší.
Kvůli svatbě a dalších věcech, které se týkají manželství, přerušil Mikey zatím na neurčitou dobu svoji účast na turné. Jeho náhradníkem je technik MCR - Matt Cortez. Všichni doufají, že k nám do ČR se dostaví.
Video z vystoupení From First To Last : ZDE (bohužel v horší kvalitě)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Má být tenhle blog jenom o MCR??

Ano 61.2% (30)
Ne 38.8% (19)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.